Nový SsangYong Rexton už aj na Slovensku

Dnešným dňom začína značka SsangYong oficiálny predaj nového Rexton-u na slovenskom trhu. Tento model je už fyzicky k dispozícii u autorizovaných predajcov. Nová vlajková loď automobilky SsangYong, prešla výraznou úpravou dizajnu v exteriéri a interiéri a predovšetkým dostáva úplne nové technológie.

Okrem toho ponúka nový Rexton aj silnejší motor 2.2 e-XDI s 149 kW respektíve 202 k a 441 Nm a novinkou je aj 8-stupňová automatická prevodovka. Na slovenskom trhu nový Rexton štartuje na 34 990 € s DPH a za túto cenu ponúka pohon 4×4, už spomínanú 8-stupňovú automatickú prevodovku a bohatú štandardnú výbavu. Cenník, katalóg a ďalšie informácie na stiahnutie tu: https://www.ssangyong.sk/rexton

Spoločne so začatím predaja ponúka SsangYong tiež limitovaný akčný model nový Rexton Premium+. Ten je postavený na výbavovej verzii Premium. Navyše v tejto limitovanej akčnej ponuke zákazník získava paket PREMIUM+ v cene 2 700 € zadarmo. Viac informácií na https://www.ssangyong.sk/rexton-premium-plus.

Odporúčaný článok:  Hyundai IONIQ 6, 239 kW, 4x4, Premium - Aerodynamiku má v malíčku

Nový Rexton je vybavený najmodernejšími asistentmi zvyšujúcimi bezpečnosť a komfort jazdy. Svojim cestujúcim poskytuje pohodlie luxusného vozidla, mimoriadne veľký batožinový priestor a naozajstné terénne schopnosti. Rexton je zákazníkom k dispozícii v dvoch výbavových verziách – Clever a Premium. Obe verzie obsahujú bohatú štandardnú výbavu (Napr. pohon 4×4, 8-stupňovú automatickú prevodovku, automatickú dvojzónovú klimatizáciu, kožené sedadlá či LED svetlomety), ktorá sa dá ďalej rozšíriť paketmi. Verzia výbavy Premium v základe v porovnaní s verziou Clever navyše obsahuje napr. 9,2″ dotykový displej infotainmentu so smart audio multimédia systémom, 12,3″ FULL HD LCD prístrojovú dosku, interiér v prevedení prešívaná koža, ventilované sedáky predných sedadiel, ambientné osvetlenie interiéru či 18″ kolesá.

Komentáře

About Martin Malátek

Svet okolo áut a nových technológií ma baví a napĺňa už od detstva. Priťahuje ma úplne všetko, čo má kolesá a spaľovací motor. Vo voľnom, ale i pracovnom čase rád čítam, cestujem, testujem a píšem na Autozine.sk - prvé auto: Škoda 105L - aktuálne auto: Mercedes C

View all posts by Martin Malátek →