Nová Honda JAZZ – hybrid v základe

Honda v júni privezie na Slovensko prvé kusy novej Hondy Jazz, ktorá bude po prvýkrát štandardne vybavená dvojmotorovou hybridnou pohonnou jednotkou a ponesie nový znak hnacieho ústrojenstva „e:HEV„.

Honda Slovensko predstavuje ceny novej Hondy Jazz, ktorá prichádza na Slovensko vo svojej novej generácii, po prvýkrát štandardne vybavená dvojmotorovou hybridnou pohonnou jednotkou a množstvom bezpečnostných prvkov, ako aj prvkov najnovšej konektivity.

Honda Jazz vo svojej praktickosti a priestrannosti prerástla hranice segmentu B, kde bola možno len neprávom zaradená. Vďaka jej veľkosti a tvaru hovoríme skôr o MPV na pomedzí segmentov B a C.

Nová generácia obľúbeného hatchbacku je postavená s dôrazom na špičkový komfort a priestor, ktorými je Jazz známy, výnimočnou jazdnou dynamikou, pokročilou technológiou a bezpečnostnými funkciami.

Nový Jazz sa na Slovensku bude predávať v bohatej výbave Comfort za cenu od 19.590€. Základ obsahuje 10 airbagov vrátane nového predného stredového airbagu, pokročilý systém podpory riadenia Honda Sensing, adaptívny tempomat, automatickú klimatizáciu, asistent jazdy v kolóne, automatické LED svetlomety, flexibilné sedadlá „Magic Seats“, diaľkovo sklopné spätné zrkadlá, či automatické stierače.

Odporúčaný článok:  Renault 5 Turbo - oslavuje 40 rokov

Zvýšená verzia inšpirovaná modelmi SUV, Jazz Crosstar, sa bude predávať za cenu od 23.990€.

Táto výbava obsahuje rovnaké prvky ako v klasickom Jazz-e a navyše prémiový 376W audio systém s 8 reproduktormi a subwooferom, bezkľúčový vstup a štartovanie, strešné lyžiny, koženný volant a hlavicu riadiacej páky,

Aktuálne ceny:


Komentáře

About Martin Malátek

Svet okolo áut a nových technológií ma baví a napĺňa už od detstva. Priťahuje ma úplne všetko, čo má kolesá a spaľovací motor. Vo voľnom, ale i pracovnom čase rád čítam, cestujem, testujem a píšem na Autozine.sk - prvé auto: Škoda 105L - aktuálne auto: Mercedes C

View all posts by Martin Malátek →